Kontakty

Sídlo společnosti

Hronovský s.r.o.
Osma 481
Nové Město nad Metují
549 01

IČ: 26000458
DIČ: CZ26000458

Náchod

Plhovská 1099
547 01 Náchod


Bruntál

Zahradní 2004/46D
792 01 Bruntál


Čenkov

Areál Čenkovských strojíren 8
262 31 Čenkov


Smoljan

Trakiya 1
4700 Smoljan, Bulharsko


NAF, a.s.

Bucharova 194
543 02 Vrchlabí

IČ: 64789233
DIČ: CZ64789233

Vedení firmy

Josef Hronovský

Jednatel, majitel

j.hronovsky@hronovsky.cz +420491445111

Marek Hronovský

Výkonný ředitel

m.hronovsky@hronovsky.cz +420491445111

Luboš Roller

Technický ředitel

l.roller@hronovsky.cz +420491445121

Bc.Zbyněk Hořínek

Finanční ředitel

z.horinek@hronovsky.cz +420491445111

Ing. Aleš Suchý

Manažer kvality

a.suchy@hronovsky.cz +420491445111

Petr Jirouschek

Obchodní ředitel

p.jirouschek@hronovsky.cz +420491445137

Ing. Michal Biler

Vedoucí vývoje a projektového oddělení

m.biler@hronovsky.cz +420 773 672 693
  • Náchod
  • Nové Město nad Metují
  • Čenkov
  • Bruntál
  • Smoljan
Administrativa
Bc. Bára Rohanová
Vedoucí administrativního oddělení
b.rohanova@hronovsky.cz
+420775265846
Markéta Hlaváčková
Mzdová účetní
m.hlavackova@hronovsky.cz
+420491445113
Bc.Tereza Rufferová
Personalista
personal@hronovsky.cz
+420491445152
+420727814795
Kateřina Voborníková
Agenturní personalistika
k.vobornikova@hronovsky.cz
+420775884659
Eva Beranová
Účetní
e.beranova@hronovsky.cz
+420491445124
Šárka Světlíková
Účetní
s.svetlikova@hronovsky.cz
+420491445120
Miroslav Menc
Controlling
m.menc@hronovsky.cz
+420773754710
IT
Ing. Libor Marván
Vedoucí IT oddělení
l.marvan@hronovsky.cz
+420491445117
+420775859910
Obchodní oddělení
Ilona Diusová
Strategický nákupčí
i.diusova@hronovsky.cz
+420491445140
+420601576885
Petra Geržová
Junior business manager
p.gerzova@hronovsky.cz
+420491445148
+420774406676
Vítězslav Malý
Strategický nákupčí
v.maly@hronovsky.cz
+420775617149
Mgr. Milan Mach ml.
Senior logistic manager
matyas.mach@hronovsky.cz
+420491445129
+420775877610
Olga Hlaviznová
Junior logistic manager
o.hlaviznova@hronovsky.cz
+420491445128
+420720975080
Antonín Valášek
Vedoucí skladu HBA
a.valasek@hronovsky.cz
+420491445118
+420606658522
Roman Markov
Vedoucí skladu a expedice
r.markov@hronovsky.cz
+420491445147
+420775872544
Jana Šťásková
Dispečer dopravy
dispecer@hronovsky.cz
+420491445119
+420720060916
Výroba a technologie
Luboš Roller
Výrobně technický ředitel
l.roller@hronovsky.cz
+420491445121
+420602234253
Martin Skalický
Vedoucí provozů Náchod
m.skalicky@hronovsky.cz
+420491445138
+420774406670
Jiří Matouš
Specialista výroby
j.matous@hronovsky.cz
+420491445111
+420775872540
Technologie Náchod
technologie.na@hronovsky.cz
+420491445111
Vývoj a projekty
Ing. Michal Biler
Vedoucí vývoje a projektového oddělení
m.biler@hronovsky.cz
+420491445111
+420773672693
Jaroslav Prouza
Projektový technolog
j.prouza@hronovsky.cz
+420491445127
+420601082564
Oleg Franc
Projektový technolog
o.franc@hronovsky.cz
+420724255404
Miroslav Mrázek
Konstruktér
m.mrazek@hronovsky.cz
+420491445111
Jiří Klement
Konstruktér
j.klement@hronovsky.cz
+420491445111
Oddělení kvality
Ing. Aleš Suchý
Manažer kvality
a.suchy@hronovsky.cz
+420491445111
+420601131202
Martina Sklenková
Vedoucí kvality Náchod
m.sklenkova@hronovsky.cz
+420770142309
Dagmar Nývltová
Dodavatelská kvalita
d.nyvltova@hronovsky.cz
+420491445143
+420775879476
Jakub Svoboda
Technik kvality
j.svoboda@hronovsky.cz
+420491445153
+420725562020
Magdalena Lenczowska-Komsta
Technik kvality
m.lenczowska-komsta@hronovsky.cz
+420491445153
+420601572500
Lucie Lomská
Technik kvality
l.lomska@hronovsky.cz
+420775872541
Věra Bělohlávková
Vstupní kontrola
v.belohlavkova@hronovsky.cz
+420491445141
Lucie Benešová
Technik kvality
l.benesova@hronovsky.cz
+420491445111
Petr Drašnar
Vedoucí provozu Nové Město nad Metují
p.drasnar@hronovsky.cz
+420491445022
+420774406619
Roman Hrabík
Vedoucí provozu Čenkov
r.hrabik@hronovsky.cz
+420318401419
Helena Stormová
Vedoucí kvality Čenkov
h.stormova@hronovsky.cz
+420318401416
+420720958347
Miroslav Durec
Projektový technolog
m.durec@hronovsky.cz
+420773285899
Petr Kašpar
Vedoucí provozu Bruntál
p.kaspar@hronovsky.cz
+420554684653
+420774115151
Petr Kašpar
Vedoucí kvality Bruntál
p.kaspar@hronovsky.cz
+420554684653
+420774115151
Pavlína Hnilicová
Junior logistic manager
p.hnilicova@hronovsky.cz
+420554684652
+420720984129
Výroba
Kostadin Hristov
Manažer výroby
k.hristov@hronovsky.cz

Jiří Svoboda
Vedoucí výroby
jiri.svoboda@hronovsky.cz
+359 87 9414225
Obchod
Petr Jirouschek
Obchodní ředitel
p.jirouschek@hronovsky.cz

Petya Moralieva
Manažer logistiky
p.moralieva@hronovsky.cz
+3590879414227
Finance
Bc. Zbyněk Hořínek
Finanční ředitel
z.horinek@hronovsky.cz

Mária Krotká
Vedoucí finančního oddělení
m.krotka@hronovsky.cz
+3590879414241
Kvalita
Ing. Aleš Suchý
Manager kvality
a.suchy@hronovsky.cz

Stefan Turiyski
Vedoucí kvality
s.turiyski@hronovsky.cz

Technický vývoj
Ing. Michal Biler
Technologie, Konstrukce
m.biler@hronovsky.cz

Máte otázku?

Kontaktujte nás

Působíme v Evropě

Vyrábíme v pěti závodech v Česku a Bulharsku

Pracovní příležitosti

Věříme ve váš talent. Přidejte se k firmě Hronovský!

Zobrazit nabídku práce

Tradice a budoucnost

Jsme tradiční výrobce již od roku 1990

O společnosti