Kontakty

Sídlo společnosti

Hronovský s.r.o.
Osma 481
Nové Město nad Metují
549 01

IČ: 26000458
DIČ: CZ26000458

Sídlo vedení společnosti - Náchod

Plhovská 1099
547 01 Náchod


Čenkov

Areál Čenkovských strojíren 8
262 31 Čenkov


Zdice

Černín 89
267 51 Zdice


Smoljan

Trakiya 1
4700 Smoljan, Bulharsko


NAF, a.s.

Bucharova 194
543 02 Vrchlabí

IČ: 64789233
DIČ: CZ64789233

Vedení firmy

Josef Hronovský

Jednatel, majitel

j.hronovsky@hronovsky.cz +420491445111

Marek Hronovský

Výkonný ředitel

m.hronovsky@hronovsky.cz +420491445111

Luboš Roller

Ředitel závodu NÁCHOD

l.roller@hronovsky.cz +420491445121

.

.

Bc.Zbyněk Hořínek

Finanční ředitel

z.horinek@hronovsky.cz +420491445111

Bc. David Hůda

Glabal manager kvality

d.huda@hronovsky.cz

Petr Jirouschek

Obchodní ředitel

p.jirouschek@hronovsky.cz +420491445137
  • Náchod
  • Nové Město nad Metují
  • Čenkov/Zdice
  • Smoljan
  • NAF, a.s.
Personalistika
Ing. Pavlína Novotná
Vedoucí personálního oddělení
p.novotna@hronovsky.cz
+420778785385
Markéta Hlaváčková
Mzdová účetní
m.hlavackova@hronovsky.cz
+420491445113
Bc.Tereza Rufferová
Personalista
personal@hronovsky.cz
+420491445152
+420727814795
Kateřina Voborníková
Agenturní personalistika
k.vobornikova@hronovsky.cz
+420775884659
Eva Beranová
Účetní
e.beranova@hronovsky.cz
+420491445124
Šárka Světlíková
Účetní
s.svetlikova@hronovsky.cz
+420491445120
Lucie Krásná
Účetní
l.krasna@hronovsky.cz
+420491445154
Miroslav Menc
Controlling
m.menc@hronovsky.cz
+420773754710
Veronika Řezáčová, Dis.
SAP konzultantka
v.rezacova@hronovsky.cz

Bc. Bára Rohanová
Vedoucí administrativního oddělení
b.rohanova@hronovsky.cz
+420775265846
IT
Ing. Libor Marván
Vedoucí IT oddělení
l.marvan@hronovsky.cz
+420491445117
+420775859910
Radek Makovíny
IT
r.makoviny@hronovsky.cz
+420 775 124 001
Oddělení obchodu a logistiky
Mgr. Milan Mach ml.
Vedoucí logistiky Zdice, Čenkov
matyas.mach@hronovsky.cz
+420491445129
+420775877610
Olga Hlaviznová
Disponent logistiky
o.hlaviznova@hronovsky.cz
+420491445128
+420720975080
Bc. Tereza Šimková
Vedoucí logistiky Náchod
t.simkova@hronovsky.cz

+420774946308
Roman Markov
Vedoucí skladu a expedice
r.markov@hronovsky.cz
+420491445147
+420775872544
Pavlína Malíková
Dispečer dopravy
dispecer@hronovsky.cz
p.malikova@hronovsky.cz
+420491445119
+420 722 989 503
Olga Francová
Disponent logistiky - kovy
o.francova@hronovsky.cz
+420 722 971 880
Výroba a technologie
Luboš Roller
Ředitel závodu Náchod, Nové Město
l.roller@hronovsky.cz
+420491445121
+420602234253
Martin Skalický
Vedoucí provozů Náchod
m.skalicky@hronovsky.cz
+420491445138
+420774406670
Technologie Náchod
technologie.na@hronovsky.cz
+420491445111
Projektové oddělení
Ing. Michal Biler
Vedoucí projektového oddělení
m.biler@hronovsky.cz
+420491445111
+420773672693
Jaroslav Prouza
Projektový technolog
j.prouza@hronovsky.cz
+420491445127
+420601082564
Oleg Franc
Projektový technolog
o.franc@hronovsky.cz
+420724255404
Jiří Matouš
Specialista výroby
j.matous@hronovsky.cz
+420491445111
+420775872540
Pavel Hrnčíř
Pracovník změnového řízení
p.hrncir@hronovsky.cz

+420777485860
Oddělení kvality
Ing. Aleš Suchý
Vedoucí kvality - Náchod, Nové Město
a.suchy@hronovsky.cz
+420491445111
+420601131202
Dagmar Nývltová
Dodavatelská kvalita
d.nyvltova@hronovsky.cz
+420491445143
+420775879476
Jakub Svoboda
Technik kvality
j.svoboda@hronovsky.cz
+420491445153
+420725562020
Magdalena Lenczowska-Komsta
Technik kvality
m.lenczowska-komsta@hronovsky.cz
+420491445153
+420601572500
Lucie Benešová
Technik kvality
l.benesova@hronovsky.cz
+420491445111
Mgr. Lucie Lomská
QMS, EMS
l.lomska@hronovsky.cz
+420775872541
Petr Drašnar
Vedoucí provozu Nové Město nad Metují
p.drasnar@hronovsky.cz
+420491445022
+420774406619
Roman Hrabík
Vedoucí provozu Čenkov/Zdice
r.hrabik@hronovsky.cz
+420318401419
Miroslav Durec
Projektový technolog
m.durec@hronovsky.cz
+420773285899
Bc. Marie Křížková
Personalistka
m.krizkova@hronovsky.cz
+420 601 380 201
Pavel Semerák
Vedoucí obalového hospodářství
p.semerak@hronovsky.cz
+420 605 061 810
Výroba
Kostadin Hristov
Vedoucí provozu
k.hristov@hronovsky.cz

Jiří Svoboda
Vedoucí výroby
jiri.svoboda@hronovsky.cz
+359 87 9414225
Obchod
Petr Jirouschek
Obchodní ředitel
p.jirouschek@hronovsky.cz

Petya Moralieva
Manažer logistiky
p.moralieva@hronovsky.cz
+3590879414227
Finance
Bc. Zbyněk Hořínek
Finanční ředitel
z.horinek@hronovsky.cz

Karla Navrátilová
Vedoucí finančního oddělení
k.navratilova@hronovsky.cz

Kvalita
Ing. Aleš Suchý
Manager kvality
a.suchy@hronovsky.cz

Stefan Turiyski
Vedoucí kvality
s.turiyski@hronovsky.cz

Technický vývoj
Ing. Michal Biler
Technologie, Konstrukce
m.biler@hronovsky.cz

Jiří Kousal
Ředitel NAF, a.s.
jiri.kousal@nastrojarna-naf.cz

+420602118846
Ing. Michal Vrňata
Vedoucí provozu - Zdice
michal.vrnata@nastrojarna-naf.cz
+420326902733
Ing. Jana Beranová
Ekonomika
jana.beranova@nastrojarna-naf.cz
+420777670510

Máte otázku?

Kontaktujte nás

Působíme v Evropě

Vyrábíme ve čtyřech závodech v Česku a Bulharsku

Pracovní příležitosti

Věříme ve váš talent. Přidejte se k firmě Hronovský!

Zobrazit nabídku práce

Tradice a budoucnost

Jsme tradiční výrobce již od roku 1990

O společnosti