O společnosti

Tradiční výroba a kvalita. Bez kompromisů.

Tradice i budoucnost

Na trhu jsme
už 30 let

Historie

Jako přední dodavatel evropského automobilového průmyslu působí naše společnost již 30 let. Výroba kabelové konfekce, obrábění na CNC strojích, lisování plastových součástek a kompletace mechatronických komponent – to vše patří do portfolia našich činností, při nichž dbáme zejména na vysokou kvalitu naší práce a maximální spokojenost našich zákazníků.

Společnost Hronovský s.r.o. začínala v Bohuslavicích ve východních Čechách už v roce 1990, a to jako malá dílna na soustružené rotační díly.

Už během prvních deseti let naší existence jsme se začali postupně soustředit zejména na práce spojené s jednoduchou montáží podskupin konektorů a kabelových svazků. Od ledna 2004 jsme pak zavedli výrobu kabelových svazků pro náhradní díly, koncových spínačů a konektorů

Také se rozšiřovalo…

2006

V roce 2006 jsme přestěhovali sídlo společnosti do areálu Osma v Novém Městě nad Metují, který jsme důkladně zrekonstruovali nejen proto, abychom získali reprezentativní prostory pro naše vedení, ale zejména proto, aby zde mohla vzniknout kvalitní a moderní CNC obrobna

2011

v roce 2011 došlo k výraznému rozšíření a modernizaci výrobních prostor v Náchodě

2016

v roce 2016 pak byl otevřen závod v Bruntále

2019

v roce 2019 závod v bulharském Smoljanu

2020

V roce 2020 byla výroba rozšířena do nového závodu ve Zdicích

V současné době společnost vyrábí celkem ve čtyřech závodech Česku a v jednom v Bulharsku a soustředí se zejména na moderní technologie a metody práce, které zaručí udržení vysoké kvality naší výroby a naši konkurenceschopnost i digitální době.

Kvalita

Maximální kvalita

U všech našich výrobků, procesů a služeb se snažíme dosáhnout úrovně nulového počtu závad. Každý zaměstnanec proto nejen ručí za kvalitu své práce, ale také může aktivně přispívat k jejímu zvyšování.

Spokojení zákazníci

Naším cílem je nejvyšší možná spokojenost našich zákazníků. Dodáváme tak bezchybné výrobky a služby, stoprocentně dodržujeme smluvené termíny a veškeré požadavky či otázky řešíme maximálně proaktivně.

Ekologičnost výroby

Snažíme se o to, aby naše výroba i veškeré další procesy ve firmě byly ve vztahu k životnímu prostředí co nejšetrnější (dle ISO 14001).

Neustálý vývoj

Nejmodernější technologie zavádíme nejen do výroby. S dobou jdeme i na sociálních sítích a v komunikaci s našimi zaměstnanci, zákazníky a příznivci. Najdete nás tak např. na Facebooku i LinkedInu.

Certifkace

IATF Náchod cz Zobrazit PDF
IATF Náchod eng Zobrazit PDF
IATF Čenkov cz Zobrazit PDF
IATF Čenkov eng Zobrazit PDF
IATF Bruntál cz Zobrazit PDF
IATF Bruntál eng Zobrazit PDF
IATF NMnM cz Zobrazit PDF
IATF NMnM eng Zobrazit PDF
ISO 140012015 cz Zobrazit PDF
ISO 140012015 eng Zobrazit PDF
ISO 90012015 cz Zobrazit PDF
ISO 90012015 eng Zobrazit PDF

Politika společnosti

Etický kodex Zobrazit PDF
Etický kodex EN Zobrazit PDF
Politika společnosti Zobrazit PDF
Politika společenské odpovědnosti Zobrazit PDF

Působíme v Evropě

Vyrábíme v pěti závodech v Česku a Bulharsku

Pracovní příležitosti

Věříme ve váš talent. Přidejte se k firmě Hronovský!

Zobrazit nabídku práce

Tradice a budoucnost

Jsme tradiční výrobce již od roku 1990

O společnosti